| speed18 a întrebat:

URGENT. exista vreun program orice cu care pot sa raspund la telefon direct din pc? adica telefonul sa fie cumva conectat in pc cu un cablu de date sau bluetooth? va rog frumos daca exista vreo modalitate spuneti-mi si mie urgent. daca merge raspunusl corect primeste funda

1 răspuns:
| Angel31 a răspuns:

O intrebare inteligenta primeste si un raspuns inteligent intr-un timp mult mai scurt. Ai omis marca si modelul telefonului. Cu aceste detalii vei primi mai mult ca sigur si raspunsul mult asteptat.