| Si_ATat_theo_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebre, de curand mi-am facut un id nou si mi-am adaugat contactele din celalt vechi care nu sunt prea multe si am patit ca pe noul id messu' sa dea ignor pe rand la fiecare contact si nu inteleg de ce.Ma puteti ajuta? Mersi happy.

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu cred ca messul tau a dat ignore.Cred ca prietenii tai au dat ignore.Ca messul singur nu face asa. Oricum umpla putin prin preferencees(preferinte)de la sing out.

| Si_ATat_theo_1997 explică (pentru AdyAdeluş):

Pai denisa_5406 nu mi-au dat prietenii mei ignor deoarece ei imi scriu mie si imi apare sus add user or ignor user si mereu trebuie sa ii adaug..deci e de vina altceva

1 răspuns: