| cosmincoco a întrebat:

am si eu o mica problema cu cresterea am 16ani si am 1, 65m este ok?
ce pot face sa mai cresc(stiu chestia cu sportu .....joc footbal, alerg)alt ceva mai este?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,Cosmin!
Mai cresti pana la 21 de ani.
Te poti apuca de un sport de inaltime cum este innotul, baschetul, voleiul, handbalul.
Te pup!

| ativreavoisastiti a răspuns:

Frate nu-i nimic ca esti putim mai mic de statura cine te place te place si asa

| Nicodidi a răspuns:

Hey cosmin eu cred ca este normal acum esti in crestere dar ceva sigur pot sa-ti spun ca sportul care dezvolta cel mai mult este inotul si extensii genoflexiuni. Daca crezi ca nu merge( imposibil) incearca vitamina C ajuta la dezvoltarea oaselor eu am luat! Sper sa-ti fie de ajutor!