| Trinity a întrebat:

Salut TPUhappy, am si eu o mica problema, realizez de multe ori ca ce fac nu este deloc bine, dar niciodata nu reusesc sa rectific acea greseala, adica zic ca nu e bine incerc sa o rectific dar pur si simplu nu am vointa de a schimba ceva, de exemplu cu sc:vad ca trebuie sa invat dar cand vreau sa invat nu pot, adica vin acasa si nu pot sa ma apuc de invatat, adica mereu gasesc ceva mai bun de facut si acum va intreb pe voi:Cum as putea sa ma pun si eu pe invatat calumea si as vrea un raspuns calumea ca daca imi zice cineva incearca, incearca asta mi-au zis toti si nu s-a intamplat nimic.

Răspuns Câştigător
| GeorgeRadu a răspuns:

Nu stiu din ce familie provii tu, dar uite iti recomand urmatorul exercitiu. Considera ca provii dintr-o familie saraca, si ca trebuie sa muncesti pentru a iti intretine familia. Te pui pe invatat, esti cel mai bun scoala/liceu, ai multe oportunitati de angajare. Mergi unde iti place primesti un salariu bun, si iti ajuti si familia. happy

1 răspuns:
| Trinity explică:

Ms