| ChimistulRapid32 a întrebat:

Am si eu o "problema".
Acum 2 saptamani am fost la un majorat si mi-am luat haine noi,(blugi, cămașa, pantofi)
si vineri am un alt majorat, pot sa iau aceeasi tinuta pe care am avut-o la majoratul anterior?
Gen am pus poza pe Facebook cu tinuta pe care am avut-o la majoratul de data trecuta.
Tin sa precizez ca recent nu am o stare materială foarte buna sa-mi iau alte haine.
Ce ziceți, e ok sa port aceleași haine ca la majoratul precedent?
Dau funda unui sfat bun!
Multumesc frumos

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă la acest majorat te vei întâlni cu aceleași persoane de la majoratul anterior e cam aiurea să fii îmbrăcat la fel.
Nu zice nimeni să îți cumperi haine noi, nu ai nici o cămașă în dulap care să se potrivească ocaziei?

| ChimistulRapid32 explică (pentru Andreeush):

Am avut o perioadă de slăbire, si toate hainele pe care le am avut mi au ramas mari, si di păcate nu am niciuna care sa mi placa

| SomkidApple a răspuns:

Da frate, nu conteaza