| ChimistulRapid32 a întrebat:

Vineri am un majorat si gen am mai avut 2 majorate in ultima luna, dar am o dilemă.
La fiecare majorat am purtat aceiasi pantaloni dar cu cămașa diferită,(pantalonii ii port doar la evenimente). Are ceva daca ii port si la majoratul de vineri?
Nu as vrea sa dau bani pe alți pantaloni.
Dau funda unui răspuns bun.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stai linistit ca nu tine nimeni minte ce pantaloni ai purtat tu si nici nu ii intereseaza laughing

| darrio2007 a răspuns:

Daca invitatii sunt altii de fiecare data, nu conteaza decat sa arati bine.

| Andreeush a răspuns:

Nu mai ai alți pantaloni în garderobă?

| Anuket a răspuns:

Nu are nimic. Mai degrabă schimbi cămașa decât pantalonii. Eu ca fată nu schimb ținutele la fiecare petrecere(fac încât să nu mă vadă prea mulți la fel de mai multe ori), iar la noi chiar comentează lumea " nu mai are cu ce se îmbrăca".

| CosminCD a răspuns:

Nu știu ce fel de pantaloni ai, însă trebuie să mai ai și alții prin casă cu care poți face combinații vestimentare faine. Ideea e să te simți tu bine. Și dacă mergi cu aceiași pantaloni, nu e problemă. Părerea mea.

| ChimistulRapid32 explică (pentru CosminCD):

Păi am foarte multe perechi, dar eu nu sunt genul de a purta elegant si aia sunt singurii pe care i am eleganti