| catalin231998 a întrebat:

Am si eu o problema cu netu. Cand vreau sa ma conectez la net imi da eroarea 769: The specified destination is not reachable. Cum rezolv problema. Eu am net de la akta.

2 răspunsuri:
| ShAd0wS a răspuns:

Du-te:In control panel>network connections>Local Area Conections dai click dreapta pe el si dai Enable. Funda?

| BARAKOBAMA a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar la mine numi aparea loacal area decat conexiunea de la net pe care am creeat-o eu. Nustiu ce sa fac sunt disperat.