| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Eu am o problema cu calculatorul si nu imi merge internetul imi apare eroarea Error 769 "The specified destination is not reachable".Am reinstalat windowsul astazi si nu stiu ce sa-i fac.Am windows xp.Trebuie sa instalez driverul placii de retea cumva?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Bineinteles.Nu l-ai instalat inca? Apoi depinde de ce retea folosesti, poate va trebui sa faci si setarile de internet.

3 răspunsuri:
| RaZvYtHeMaFiA explică:

Eu am RDS

| al3xander a răspuns:

Placa de retea este acitva, cablul este conectat? presupun ca vrei sa te conectezi prin PPPoE si nu gaseste destinatia, deci nu esti conectat la retea

| sdhashsah a răspuns:

Da driverul lan si celelalte drivere.