| alex2009 a întrebat:

Salut am instalat un windows XP de la un prieten dar cand am vrut sa ma conectez la internet a aparut mesajul conecting through won miniport (PPPOE)
eror 769 the speciffed destination is not reachable. Cred ca este o problema cu windowsul ca acum am bagat un alt windows si acum merge bine cum pot sa rezolv problema asta cu eroarea? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Error 769 iti da atunci cand nu iti detecteaza placa de retea, ori nu ai instalat driverul. ori nu ai dat enable la local area connection happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa umble la calculator nimeni, doar cu ajutor.Eu am 9 ani, si mie mi se intampla si ii chem pe fratii mei.