| GulDan a întrebat:

Am reinstalat windowsu xp si nu imi merge internetu! Am instalat driverele... si imi da problema asta!

"Connecting through WAN Miniport (PPPOE)... Error 769: The specified destination is not reachable."

Răspuns Câştigător
| H0bbit a răspuns:

Ai driverul Atheros L2 Enthernet Fast Connection? daca nu ia-l de aici : http://www.drivermax.com/......ler/333124

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Eroarea 769 - placa de retea dezactivata sau neinstalata!

| rapp2020 a răspuns:

Or innebunit astia de cand nu mai are suport xp.Nu mai prea rezista xp-ul nu mai are suport de la Microsoft.ia-ti win 7

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapp2020):

Azi am instalat un xp sp 2 fara nicio problema. la el cd-ul are probleme, e zgariat, a sarit ceva la copiere posibil.