| Maryan14 a întrebat:

Am si eu o problema cu youtube mi-am facut un cont chiar azi (22.01.2011) si intru pe un video, si vreau s-al comentez, am dat sa vad toate comentariile si aparea o casuta unde puteam sa scrii comentariu de maxim 500 litere, am scris ce vroiam si apoi Error, try again. Ce sa fac ca sa pot adauga comentarii. FUNDA! PS:eram logat.

Răspuns Câştigător
| rower09 a răspuns:

Trebuie sa primesti de la ei un email si acolo iti cere sa dai pe un link pentru a fi activat contul cu adevarat