| Skolz a întrebat:

am si eu o problema de comportament adica daca petrec o perioada indeluncata de timp alaturi de niste persoane devin cam enervant pentru uni, dar eu incerc sa devin cat mai placut dar fac exact invers. Intotdeauna mi-a placut sa fiu putin mai retras adica genul serios sa nu merg eu la alti sa vina alti la mine. Intelegeti ce vreau sa zic. Eh, as dori sa stiu cum as putea sa ma schimb, adica o metoada, un sfat orice e bine venit. Multumesc.

2 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Stiu exact la ce te referi si eu am exact aceeasi problema sincera sa fiu un cred ca am niciun prieten adevarat.dar pânș la urmă așa ești oameni care te vor accepta iti vor fi prieteni cei care nu inseamna ca nu te prea suporta. eu sunt de parere ca nu trebuie sa ne schimbam pentru alti...
Așa suntem noi. fiecare om e unic

| AllexXaS a răspuns:

Pai...incearca sa fii mai dinamic, sa iti bagi "prietenii" mai mult in seama, sa faci glume(dar nu pe seama lor)...si poti sa vii cu niste lucruri noi care s-ar putea sa le placa:o melodie noua, un accesoriu dragut.