| danyseverin a întrebat:

Am si eu o problema imensa: am stat cu o fata Maria de la mine din oras si ne-am despartit din cauza parintilor ei si ea acum si-a gasit un alt iubit, cum as putea sa o recuceresc? Pentru ce-i care vor sa ma ajute putem vorbi pe id: dany.sev_17 sau aici. Multumesc

1 răspuns:
| Marrie18 a răspuns:

Buna! In primul ran trebuie sa stii daca ea a simtit ceva pentru tine. Daca a tinut la tine ai multe sanse sa o cuceresti, mai ales ca eu nu cred ca a avut timp sa se ataseze ata de mult de noul iubit incat sa nu poata sa se desparta de el...astept mai multe detalii despre relatie ca sa pot sa iti dau sfaturi concrete. Succes!