| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Mie imi place de o fata dar un tip pe care-l cunosc, un fel de prieten as putea zice, se baga aiurea intre mine si ea si ma face de tot... in fata ei. Eu pe tipul asta il cunosc de aproape 20 de ani dar de o bucata de timp a prins boala pe mine si face asta cu fiecare fata. Chiar daca nu-i spun nimic despre fata pe care o plac, tot afla cine e pentru ca mai trebuie sa ma vad si eu cu ea, daca-ntelegi. Va rog ajutor, nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Elide a răspuns:

Depărtează.te de el cat mai repede, nu vrea sa vada ca tie ti.e bine, probabil este invidios, cu acești oameni nu ai ce discuta

| Subsemnatul123 a răspuns:

Bagacios infect. Zi-i sa te lase in pace.

| Basilievski a răspuns:

Ai in jur de 20 de ani si ai probleme de genul? Ciudat.