| proorocul a întrebat:

Am si eu o problema vorbesc cu o fata pe facebook si vreau niste subiecte de discutie ce sa vorbesc cu ea ce sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| fancyLadyGaga a răspuns:

Despre scoala[profesori, barfa despre nu stiu cine, note]; sport[daca are vreun hobby legat de vreun sport]; mancare[daca stie sa gateasca, mai spui si tu detalii despre cine gateste mai bine in familie]; intamplari amuzante[ceva amuzant din vara, ceva intamplari cu amicii tai] Succeshappy