| Korsis a întrebat:

Vreau sa vorbesc mai mult cu o fata.Dar nu stiu ce subiecte de discutie sa aduc niciodata.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu conteaza neaparat subiectele, conteaza cum le dezvolti si cum le spui.
Cu unele subiecte o poti plictisi, mai ales daca esti serios si le spui fara pic de umor.
Daca ramai in pana de idei, fa-o sa vorbeasca despre ea si despre ce-i place.
Nu ezita sa te folosesti de mici joculete sa o tachinezi intr-un mod placut si jucaus.

| ș53fan a răspuns (pentru ROB3RT89):

Chiar daca nu raspunde? Tot as outea sa o intreba asta?

5 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Pai intreab-o ce lucruri ii plac, ce hobby-uri are, fa-i complimente, poti sa-i povestesti o intamplare mai veche(una amuzanta sau trista, mai bine amuzanta), daca te pricepi la glume poti sa faci niste glume.

| TanteMarianne a răspuns:

Sau ce parere are despre sex, ce-i place, ce nu-i place...

| Elena2106 a răspuns:

Lucrurile care o facineaza pe ea

| MegaAndrex a răspuns:

Metin 2