| Superstar2014 a întrebat:

am si i eu o problema cu pc, de cateva zile imi face niste probleme, il aprind sta vreo 15 min, dupa alea 15 min imi apar niste dungi albe negre tot ecranu sta vreo 5 secunde si se restarteaza, eh dupa ce restarteaza in loc sa porneasca normal windowsu, imi apare o fereastra albastra cu un scris alb,, http://www.google.ro/......tp?/imgres txtCodeId%3D6779%26lngWId%3D2&h=768&w=1024&sz=150&tbnid= _zwlc2e7xiV60M:&tbnh=90&tbnw=120&zoom=1&usg=__5KRnOCAmMw KgemGJvW5wkGV5BGI=&docid=aKskgdaK_whkqM&sa=X&ei=wjpuUvb7 AYHt4gTTs4GYBw&ved=0CEoQ9QEwAg ceva de genu imi apare, ce e de facut?:(

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link-ul pe care l-ai dat, nu este bun! Nu stiu ce-ti apare...
Dar probabil monitorul are probleme, mergi cu el la un service de calculatoare! Sau daca este inca in garantie, mergi/suna acolo unde scrie pe Certificatul de Garantie.