| VulturulIubitorDeZacusca a întrebat:

am un amic care implineste in curand 18 ani si as dori sa stiu ce idei de cadouri la CATERINCA ati avea pentru el. Amicul meu e super extrovertit, face sala regulat, are tot feluri de idei traznite si ii place sa incerce experiente noi. De asemenea se imbata adesea la majorate si party-uri.

Va rog adaugati si ce idei de cadouri la caterinca ati avut voi in trecut la alte majorate!

Dau fundita celor mai creative si amuzante idei!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Un... pulometru cred ca ar fi cel mai cel la caterinca cadou laughing
Eventual iei si o sticla de tuica, ii zici ca e de pufoaica si aia e tot cadoulwinking

| Caro34 a răspuns:

Eu zic sa-i cumperi ceva util si fara glume! Daca dai banii, macar sa fie cu folos! Inspira-te de pe net de la cadourile zodiilor! Numai bine!

| Namaparissia a răspuns:

Depinde foarte mult de ce il amuza pe el, de felul lui de a fi...te poti folosi de o replica pe care o spune des si sa faci un tricou cu ea...

| IonelaS12 a răspuns:

Eu am avut o idee de facut cadou la un majorat.dar nu prea am avut curajul sa fac asta. Ai nevoie de niste cutii din ce in ce mai mici. si de bilute poliester. sau floricele sau ziare rupte bucatele. bagi o cu tie in alta si le astupi pe toate cu ce vrei tu. si in ulttima cutiuta sa-i scrii pe un bilet "sugi p***a de ziua ta". sau sai pui tot asa o chestie cum ar fi o țâță de cauciuc sau o tampenie de asta. si cel mai fain o sa fie expresivitatea de pe fata lui si daca nu vrei sa-i lasi doar atata ii mai iei vreo sticla de ceva.