| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a întrebat:

Am un coleg la mine in clasa care il mai apuca uneori si se face ca ma loveste sau ma ameninta in spirit de gluma. Ce ar trebui sa-i supn? Voi cum ati reactiona exclus paratu! Funda!:X

4 răspunsuri:
| TheDubstepGirl a răspuns:

Eu cred că te place. Spune-i să te lase în pace, că altfel nu vei mai vorbi cu el niciodată.El o să te lase în pace pentru că ţine la tine.Te place! Bravo, ai lipici. Dacă nu, ia-l şi vorbeşte cu el şi spune-i că dacă nu te lasă în pace vii cu gaşca ta sau ceva de genul.Baftă! Sau, spune-l pur şi simplu învăţătoarei, dirigintei sau profesoarei.

| clauX a răspuns:

Amenintal ca daca iti mai face asta o sa-i faca la fel si lui un prieten de-al tau (mai mare decat respectivul)
funda?

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Injura-l,ameninta-l,bate-l!laughing tinewinking

| FiTzOSsu a răspuns:

Cred ca baiatul e indragostit de tine sa te place ceva de genul oricum si nu stie cum sa se poarte cu tine asa ca daca si tie iti place de el zi direct auzi vrei sa fim impreuna? sau daca ai iubit deja zi iubitului tau ca un coleg nu te lasa in pace happy