| 27marian27 a întrebat:

am un hanorac de la kangol cu c. vox technology.Are casti si mini difuzoare incorporate.Ma intreb, daca il spal, castile si mini difuzoarele se vor strica? Va rog frumos sa imi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| reademik a răspuns:

Da. se strica sigur. vezi ca se pot scoate din hanorac.

| 27marian27 explică (pentru reademik):

Da stiu ca se pot scoate, dar asta ar insemna sa descos hanoracul si sa dezlipesc difuzoareale de guler. Deci o data ce l-am murdarit nu mai pot folosi castile sad. E cu unica folosinta.

| reademik a răspuns (pentru 27marian27):

Trebuie sa aiba un skepsis, se scot cumva. si eu am avut unul si in partea de jos a gecii avea un scai, cauta bine