| gabrielosss98 a întrebat:

am un Nokia c3 si nu imi mai merge wifi.As vrea sa resetez telefonul dar imi cere un cod de siguranta.Cum pot sa fac rost de el? Sau daca ati putea sa imi dati unul voi. Daca vreti pot sa va dau imei la telefonul meu.

8 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

Eu am Nokia c3 si eu l-am resetat si am bagat codul:1234 sau 0000 sau 12345... funda?

| gabrielosss98 explică (pentru NoLiesJustLove):

Nu merge nicinul din ele.

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru gabrielosss98):

La mine a mers.ti-ai bagat cumva vreo parola la taste sau ma rog? daca da bag-o pe aia si vezi daca merge

| gabrielosss98 explică (pentru NoLiesJustLove):

La ce referi prin parola la taste?

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru gabrielosss98):

Nu stiu cum sa iti explic.....nici mie nu imi merge wifi-ul si nu stiu de ce si am resetat telefonu.asa ca, il resetezi degeaba

| gabrielosss98 explică (pentru NoLiesJustLove):

O sa merg cu el la un centru Vodafone.

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru gabrielosss98):

Da...dar eu zic sa nu folosesti internetul pe el pentru ca o sa ti se strice sa mie deja imi face figuri, si de la net le face. oricum nu e un telefon stralucit.

| Skynettt a răspuns:

Du-l la un service si ti-l rezolva ei tu poate il strici; 0