| Bogdanpalintineanu a întrebat:

am un prieten care a ramas repetent in clasa a XI-a in liceu teologic si acum risca sa pateasca la fel in acelasi liceu si aceeasi clasa.Mai poate sa repete anul avand in vedere ca ar fi a 2a oara in liceu teologic? dati-mi va rog in raspuns si un articol, regulament sau ceva de genul in favoarea mea.

1 răspuns:
| gshdyxdjs a răspuns:

N am articol sau regulament dar stiu sigur ca poti repeta o clasa de maxim 3 ori. mi se pare ca nu are importanta la ce fel da liceu.