| mimiter a întrebat:

Hei, va rog sa nu ma luati la misto sau ceva, e foarte important pentru mine.
Saptamana trecuta in vis imi apare baiatul pe care nu il suport si simt un sentiment foarte ciudat. NU stiu ce sa fac, adica nu am ce face. Dar va rog imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Pai nu ai ce face, nu e problema, nu o sa mai apara in vis dupa un timp.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te ai mai gandi atat la ciumpalacul ala, nu l ai mai visa asa des. E simplu.

| LostForForever a răspuns:

Fa acatiste

| SanduDediu74 a răspuns:

Buna seara mimiter, incearca sa dai cu tamaie prin casa si sa dai cu agheasma prin casa deoarece asta este mana anticristului, daca nu functioneaza trebuie sa mergi la biserica sa treaca popa peste tine.Nu pierde timpul pretios deoarece este foarte important.