| Darius1994 a întrebat:

Am un telefon LG optimus l9 si am incercat sa bag cardul de memorie in el... s-a bagat dar nu tot cardul putin din el este afara si s-a blocat acolo nu pot sa il scot cu nimic nici daca apas pe el

AJUTOR

1 răspuns:
| AndreeaN2001 a răspuns:

Buna! Am si eu telefon LG optimus L9.eu cred ca, cardul nu este potrivit pentru telefon, incearca sa tragi usor de el sau poti sa te duci la magazinul de unde ti-ai luat telefonul si o sa te ajute ei. Sper ca te-am ajutat.winking