| anonimul0724 a întrebat:

Salut TPU,anul asta am bacul la geografie si nu stiu absolut nimic,nu stiu cum sa invat, la restul materilor sunt pregatit dar la geografie deloc...cum pot lua bacul cu o nota destul de mare la aceasta materie? Cum pot invata usor, de unde? cat timp imi ia sa invat toata materia?
dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Invatand weekend de weekend si in vacanta, cate 10-12 ore pe zi.

| Endita4689 a răspuns:

Învață măcar din manual. Știam că sunt și niște memoratoare de geografie la librărie (întreabă la orice librărie, poate găsești).