| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de un mic ajutor,o idee... ce sa ii cumpar iubitului meu de Craciun? Suntem impreuna de peste un an si jumatate si vreau sa ma decid din timp, sa fie ceva dragut happy. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut! E bine ca faci asta din timp pentru ca se vor aglomera rau magazinele in acea perioada, sunt obisnuita! happy
In primul rand e foarte dragut ca il iubesti pe prietenul tau si vrei sa-i faci un cadou dragut!
Daca ai mai multi bani la dispozitie, cumpara-i ceva de genul acesta:
-un ceas de mana(daca stii ca poarta)
-o bratara finuta de baieti, pe care sa scrie ceva frumos.
-un parfum(cadoul preferat al baietilor)
-o geaca de piele
-un tricou cu un text dragut

Daca nu ai foarte multi bani :
-o pereche de casti pentru telefon.
-o felicitare frumoasa in care sa-i scrii o declaratie de dragoste alaturi de ''Craciun fericit''. Sau orice sa aiba o semnificatie frumoasa si din suflet! happy
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy
fundita?

2 răspunsuri:
| FoarteTareFrate a răspuns:

Multumesc! happy Da, poarta ceasuri, deci voi ramane la varianta asta : ori un ceas sau parfum + o felicitare draguta happy. Ai o fundita! big grin

| Dackvareder123 a răspuns:

Daca e gamer ia-i un joc! Baietilor le plac jocurile (asta e varianta low cost) sau niste casti bune sau un mp3