| BiancaDenisa a întrebat:

Heii TPU!
Am mare nevoie de ajutor
Am fost invitata la ziua unei prietene care face 16 ani. Nu am nicio idee ce sa ii cumpar... vreau sa fie ceva dragut, ca de 16 ani laughing plus ca face ceva...mare laughing vor fi multe persoane si sa zicem ca va fi ceva mai "pretentios" si chiar nu stiu ce sa ii cumpar laughing
help, orice idee e bine-venita

1 răspuns:
| Innsbruck a răspuns:

Bijuterii,un animal de companie, haine, lucruri personalizate gen un puzzle cu poza ei sau ceva de genul, un tablou cu voi doua