| CutcanDragoss a întrebat:

As avea o mica intrebare am nevoie de bani. dati-mi va rog un sfat sunt din Bacau stiu foarte multe in calculatoare(software/hardware) spuneti-mi daca merita sa imi fac o mica reclama(gen un profil de facebook) si sa ma apuc sa instalez windowsuri antivirusuri etc etc

3 răspunsuri:
| Émimα a răspuns:

Bunahappy.Ai putea sa iti faci o pagina de facebook in care sa iti oferi serviciile, iar pentru a-ti face reclama ai putea sa iti rogi prieteni sa te recomande prietenilor lor.Succes!

| CutcanDragoss explică (pentru Émimα):

Eu as vrea sa ma apuc de ceva serios un site ceva pliante o parere te rog

| Émimα a răspuns (pentru CutcanDragoss):

Parerea mea este ca ai putea sa o iei incetul cu incetul, mai intai cu facebook-ul, cu reclama de la prieteni, pliantele sunt o idee foarte buna dar daca incepi direct cu pliantele lumea nu poate stii ca tu chiar faci o treaba foarte buna sau in cel mai rau caz nu vor apela la serviciile de pe pliant iar tu vei iesi in dezavantaj.Parerea mea este ca cel mai bine pritenii sa te recomande, iar daca vrei sa iti faci publicitate cel mai bine ar fi sa iti faci o carte de vizita.