| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

As vrea sa developez niste poze. Am cateva fotografi pe aparat si cateva in telefon. Cum sa fac sa le developez si pe cele de pe telefon, deoarece la aparat ti le scoate oriunde, dra la telefon? Se pot scoate de pe telefon?

Funda.

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Dacă ai telefon cu card, le pui pe card, te duci la atelierul foto, alegi de pe card(au computer+cititor de card)ce poze vrei şi gata. Şi de pe mobil, la fel acolo le trimiţi prin bluetooth şi le printează ei.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru hummmer):

Sigur merge asa? Sa nu ma duc acolo si sa le zic si dupa sa ma fac de ras.laughing

| hummmer a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Stai la oraş? La sat? Caută un magazin de prelucrare/developare foto, intri şi întrebi: printaţi poze de pe card/mobil? Dacă sunt la oraş, obligatoriu au cum să scoată pozele tale.
Altă soluţie, caută pe cineva cu o imprimantă color şi ţi le face el, numai că hârtia pe care se imprimă e mai proastă.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru hummmer):

Am incercat azi si a zis ca mi le scoate. Mersi mult!

| hummmer a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Mulţumesc şi eu.Totul e posibil în ziua de azi, trebuie doar să încerci.