| Tadic a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un nou telefon, preferabil touchscreen. Eu acum am Samsunn LaFleur.Eu vreau sa imi iau un Samsung Galaxy.... Imi recomandati Marca telefonului si pretului (fara abonament). FUNDA [ Scuza'ti categoria ];]

Răspuns Câştigător
| naitreaba a răspuns:

Eu unul am Samsung Galaxy S Plus, ma incanta maxim, are viteza de internet mare, aplicatii pentru Android sunt foarte multe, e rezistent, l-am scapat de dupa ori pe beton si n-a patit nimic, merge repede in meniu, jocurile nu sunt o problema, difuzorul se aude destul de tare, microfonul nu e prea sensibil, merge foarte bine, nu pierde semnal si bateria tine destul de mult pentru ce ecran mare are. Costa 1. 200-1. 300 lei, depinde unde il gasesti.

3 răspunsuri:
| NickP a răspuns:

Un mic sfat: ia-ti un smarthphone cu sistemul de operare Android. (asta in cazul in care nu iti iei Apple)

| Tadic explică (pentru naitreaba):

Camera are? cati MegaPixeli are?

| naitreaba a răspuns (pentru Tadic):

Are o camera de 5 mp, vede foarte clar. Uite si un exemplu de poza facuta la monitor... http://i41.tinypic.com/xfpxn7.jpg

Scuza-mi intarzierea.