| claudiaoana a întrebat:

Buna, vreau sa imi cumpar un telefon, de preferabil Samsung, ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| SMH a răspuns:

Dacă ai bani, ia-ți un (HTC) Google Pixel simplu sau XL.
Eu am XL-ul. E de vis.
Are o cameră superbă(cea mai bună de pe piață până-n august 2017), bateria mă ține o zi si un pic. Se mișcă perfect, ecranul e splendid. La atingere e foarte plăcut. Are Google Assistant incorporat (un asistent interactiv, era cel mai avansat de pe piata acum un an, si nu vad de ce s-ar fi schimbat ceva). Primește imediat update-uri la ultimul soft.
Merită fiecare bănuț. Telefoanele din gama google le tii cam 4-5 ani fara sa se strice sau sa inceapa sa sacadeze.
Inainte am avut un Google Nexus 4 (2012-2017), telefon high end. Pixel e premium.
1870 RON - https://ro.mobileshop.eu/telefoane-mobile/htc/google-pixel-32gb/

| gălbenea a răspuns:

Ia-ți S7 edge, mie mi se pare cea mai buna optiune acum. A mai scazut si pretul cu mult, are ecranul potrivit, nici prea mare(ca s8) nici prea mic. Bateria foarte buna, eu am de 2 ani si nu mi s-a blocat nici macar o data, deși foloseam multe aplicatii in acelasi timp. Nu ii gasesc niciun defect

| claudiaoana explică:

Pana in 1500 lei

| Doctorbbtt1 a răspuns:

Pai depinde la ce preț vrei, nu au specificat un buget

| Eusuntdiaa a răspuns:

Eu ți-aș recomanda Iphone 6 sau cu 15 milioane îți iei iphone 7 sau 8 de pe OLX. Iphon.ul este cel mai bun, toată familia mea are, eu am Iphone 7 si e foarte bun telefonul l-am primit cadou de ziua mea. Daca nu vrei Iphone, ți-aș recomanda Samsung galaxy j7 la eMAG este reducere si cumperi telefonul cu 11 milioane m-am uitat ieri la telefoane pe eMAG si a făcut samsungul galaxy j7 de la 15 milioane la 11 milioane. La eMAG găsești foarte multe oferte la telefoane, ți-aș recomanda sa te uiți acolo. Sunt reduceri foarte tari la toate produsele. Funda?