| k1lldust a întrebat:

As vrea sa știu dacă o persoana vrea sa te enerveze mai mereu, înseamnă ca te place?

8 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Nu.
Inseamna ca e masochista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti vomita pe pantofi e clar ca e mort dupa tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu poza aia mereu te confund cu Endoryus.

| k1lldust explică (pentru anonim_4396):

Clar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapa de baietii dominanti.

| Gavajuc_Mary_1997 a răspuns:

O persoana care te enerveaza mai mereu nu inseamna ca si te place, depinde ce forma ea acest proces, poate sa te enerveze special pentru ca nu te suporta, poate doar se plictiseste si nu are ce face sau poate ii placi...trebuie deja sa observi si alte lucruri ca sa fii sigura de acest lucru, caci aparentele sunt inselatoare...

| k1lldust explică (pentru Gavajuc_Mary_1997):

Persoana aceasta ma suporta, și mi-a zis ca ii place sa ma enerveze și mna