| MissVamp a întrebat:

Astazi am uitat ca.....nu stiu cum sa ma uit la Suleyman! Imi puteti da un site unde as putea sa il vizionez in romana?(scuza-ti categoria, app episodul 62). Promit o fundita garantat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MissPussy a răspuns:

Nu stiu un sait dar iti pot spune pe scurt un rezumat la epsidul de azi.
Sultana mama dupa cum stii din episodul anterior a murit. Sultana Hurrem a scris o scrisoare pe care a pus-o in lucrurile lui Hatice : in scrisoare era scris de Ibrahim cum o inseala cu o cadana (nu a specificat cadana) si a spus sa se duca la o anumita adresa. Adresa fiind casa lui Nigar unde era inchisa de Gulsah. La sfarsit cand Nigar a reusit sa fuga din casa fix la poarta se afla Sultana Hatice. Am uitat sa mentionez inainte ca jupaneasa Daye si-a dat toata averea si dupa s-a spanzurat.Au inmormantat-o pe Sultana mama, la inmormantare si-a facut aparitia sora lui Suleyman si Hatice a carui sot a fost decapitat de catre Suleyman (poate iti mai aduci aminte fiindca au dat niste secvente cu ea cand Ibrahim era la limita mortii si a vietii), acolo impreuna cu Suleyman au discutat putin despre cele intamplate in trecut.
Si cam asta a fost tot. Sper ca vei gasi si site-ul pe care sa te uiti. Bafta big grin