| FaraNumeNuoah a întrebat:

Salut TPU,

Ati putea sa imi descrieti cuvantul °°indiferenta°°, nu, nu vreau sa stiu ce inseamna, vreau sa stiu din propria voastra experienta, si propriile ganduri.Multumesc[sa fie cat mai lungipuppy dog eyes]

fundita

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Indiferenta... depinde.
Daca e vorba de indiferenta din partea persoanei pe care o iubesti... Doare enorm. Si e frustrant cand vezi ca acel cineva atat de special te trateaza cu indiferenta si nepasare. De pe partea cealalta, atunci cand incerci sa fii indiferent cu cel pe care il iubesti, pe dinafara pari rece, nepasator, dar inauntru te doare si pe tine.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tratat direct cu spatele, nu există!
Pa, pa.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Indiferenta-a nu baga pe candva in seama, a ignora, funda?

| SecretWish a răspuns:

Indiferenta...
cand e vorba de dragoste indiferenta insemna 'repingere'
cand este vorba de viata de zi cu zi, insemna nepasare...
Grea 'intrebare' :-s

| FaraNumeNuoah explică:

Da, dar am spus clar, nu vreau sa stiu ce inseamna, vreau sa stiu persoane care v-au tratat cu indiferenta, sau daca ati facut-o.Multumesc oricumkiss.

bye