| Cybertron99 a întrebat:

As dori sa va intreb cum as putea cuceri o fata care nu are prieten, si se lasa foarte greu cucerita. E genul de fata ok, avem pasiuni comune, dar... nu stiu, multi incearca si nu reusesc. Din propria voastra experienta ce as putea face?
Deci idei? happy

Răspuns Câştigător
| CristinaBekka a răspuns:

Stai cat mai mult timp cu ea, ajut-o, protejeaz-o si dupa cateva actiuni de genul care sa o impresioneze, incearca sa iesiti cu ea si faceti activitatile care va pasioneaza.Si dupa intra cu romantismul, scoate-o in oras ..etc.Sigur te va place. Daca totusi se lasa atat de greu, afla-i sabiciunile Bwahahadevil Ma rog.

4 răspunsuri:
| On3St4r a răspuns:

Poate că ea nu simte la fel pentru tine, sau pur şi simplu nu vrea un prieten. Cel mai bine ar fi să încerci cu o altă fată. Dacă ea este atrasă de tine, atunci când te va vedea cu alta sentimentele i-se vor amplifica. Dacă tu încă simţi că vrei să fi cu ea ar trebui să îi spui asta, chiar să te şi desparţi de acea fată pentru a-i demonstra. Să ai baftă. Fundă te rog!

| neutrino a răspuns:

Daca este adevarat ca ai 22 de ani, ar fi trebuit sa intelegi ca nu poti alege o fata din anturajul tau si sa ai pretentia ca aceata fata sa-ti accepte cererea de prietenie asa cum fac tinerii de 14-15 ani. Daca cunosti fata, si ea pe tine, atunci trebuie sa transpiri pana vei avea sanse sa o cuceresti.

| MIhAIKooL a răspuns:

Incearca sa iti dai seama daca ii place de tine prima data dar daca simti ceva pentru ea ar trebui sa ii spui