| Parad0X a întrebat:

av vazut fullmetal alchemist brotherhood, care este varianta refacuta a fullmetal alchemist care e diferenta dintre cele 2 pentru ca as vrea sa vad si fullmetal alchemist daca povestea este mai diferita. Funda!

Răspuns Câştigător
| teosbeos a răspuns:

Povestile sunt diferite, cu mici asemanari dar intamplarile char daca seamana unele sunt complet diferite e bine sa le vezi pe amandoua caci nai ce pierde, daca ti-a placut fullmetal alchemist brotherhood atunci o sa-ti placa si fullmetal alchemist sunt difarite si trebuie vazute amandoua daca ai vazut tot fullmetal alchemist brotherhood o sa-ti dai seama cat de diferite sunt cele 2!

| beastboy84 a răspuns (pentru teosbeos):

Frate dar eu nu gasesc fullmetal alchemist straight face

| teosbeos a răspuns (pentru beastboy84):

Cautal pe google eu l-am gasit din prima. daca il vrei in romana il gasesti pe anime kage dar cauta-l dai fullmetal alchemist ep 1 rosub si-l gasesti

| beastboy84 a răspuns (pentru teosbeos):

Eu brotherhood am vzt pe desene-anime.ro

| beastboy84 a răspuns (pentru beastboy84):

Si pe animekage tot brotherhood gasesti, eu nici nu crd ca exista fullmetal alchemist straight face

| teosbeos a răspuns (pentru beastboy84):

Http://anime.kage.ro/......st-003.php
anime.kage.ro
sau cauta pe trilulilu

| beastboy84 a răspuns (pentru teosbeos):

Frate, ala e brotherhood. si e singuru fullmetal alchemist

| teosbeos a răspuns (pentru beastboy84):

Pe calculatorul de pe care am intru nu pot sa-l deschid ep dar ar trebui sa fie sezonul 1 sa stii ca povestile seamana foarte mult. desi nu mai stiu daca incep la fel sunt destul de greu de deosebit din primele ep. si esti sigur ca n-ai gasit nimic cu google?

| beastboy84 a răspuns (pentru teosbeos):

Nu fratestraight face eu am vazut doar Brotherhood. si nici nu cred sa mai existe altu.

| teosbeos a răspuns (pentru beastboy84):

Exista doua sunt sigura doar le-am vazut pe amandoua (EU)
te asigur ca exista si esti sigur care dintre ele le-ai vazut, daca ai vazut sezonul 1 si nu doi?

| beastboy84 a răspuns (pentru teosbeos):

Au scuze credeam ca esti baiatbig grinbig grinbig grin aaa am vazut fullmetal alchemis Brotherhood. nu vrei tu mai bine sa imi lasi id sa vbm p mess? sau uite ia-l p al meu johnnyb_96@yahoo.com

| teosbeos a răspuns (pentru beastboy84):

Nu prea intru pe mess dar de acord
dar nu pot intra pe mess pana marti te adaug la prieteni atunci si poate inainte sa vorbim am timp sa caut fullmetal alchemis sezon 1 caci daca nu-l gasesc trebuie sa fiu idioata. am impresia ca il si am salvat pe undeva

| beastboy84 a răspuns (pentru teosbeos):

Okhappy

| Mari888888 a răspuns (pentru teosbeos):

Nu prea seamana dar eu nu pot gasi fullmetal alchemist brotherhood. Cel de pe anime. kange e doar fullmetal alchemist.