| danmidnight a întrebat:

Aveam trecut un cont la o fata de pe imvu pe un id de-al meu. I-am dat pass, ca mi-a fost mila de ea laughing Dupa a schimbat ea pass, si id. Stiam ca tot puteam sa i-o aflu, ca, daca intrii pe id pe care era trecut contul, iti dadea un mail si iti dadea un LINK, sa dai click daca vrei sa ti-o reseteze la loc. Ei bine, la mine a aparut in felu urmator : Dear numele alia,
The email address associated with your IMVU account has been changed as below:
Avatar name: numele alia.
New email: idu alia ( nu dau nume )
Old email:idu meu --- ( nu dau nume)
The IP address of the person making the request: 86.121.131.61
If you DID request this change, consider this a confirmation. No further action is required on your part.
Dau funda! + vot

4 răspunsuri:
| IluVoDkA a răspuns:

Pai si cu ce vrei sa te ajutam laughing
=]] Ca eu nu am inteles.

Răspuns utilizator avertizat
| danmidnight explică (pentru MakeLoveNotWar):

Raspunzi la o intrebare din 2014. Esti chiar inteligent, Sherlock! Bravo!

Răspuns utilizator avertizat