| HaiFistic a întrebat:

Aveti ideie cum pot sa-mi fac parul sa creasca cat mai mult si cat mai repede?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. O sa ti se para ciudat primul lucru :
1. Gaz lichid, bunica se da mereu si acum, la 78 de ani are parul negru (mai ceva ca mama care nu a vrut sa se dea ca miroase dar nu e asa mirositor daca te dai cu o zi inainte sa faci baie si in acea zi nu pleci nicaieri ).
2. Uleiul de ricin,se gaseste la plafar si se ia putin pe deget si se pune la radacina,in fiecare seara, dimineata.
Sper ca te-am ajutat, astea chiar te ajuta, eu personal n-am incercat uleiul de ricin dar gazul da, chiar cativa ani si-l recomand. Funda? puppy dog eyes