| TheBestYou a întrebat:

Astazi la fotbal la antrenamente nu mi-a iesit nici-o pasa buna. sad aproape la totii din echipa dela mine si cand am venit dela antrenamente am fost pe teren la noii in comuna si tot asa! De exemplu in loc sa dau pase in fata lui o dadeam in spate!
Sau sunt si zile proaste si zile bune va cer parerile!
Ex:Joia trecuta dribblam tot dela poarta pana la ce-a lanta poarta si Luni nimica! nici pase nu imi iesea nimic!
Vreau raspunsurile voastre deci sunt si zile rele si zile bune sau am jucat eu prea rau?

Răspuns Câştigător
| everythingyourenot a răspuns:

Depinde si de forma ta si de starea care o ai happy Daca ai o zi proasta nu inseamna ca nu esti talentat si ca nu ai potential big grin Trebuie doar sa muncesti pe rupte si sa crezi in tine!

3 răspunsuri:
| Knife00 a răspuns:

Sunt si zile bune, si zile rele, rele in sensul ca ori ai ghinion ori nu te poti concentra. Antreneaza-te cat poti de mult, si vei dobandi cu timpul mult mai multa experienta decat probabil ai acum. Stiu cum e. Cum am zis, concentrare si antrenament. A, da, si putina inspiratie iti trebuie mereu. Succes!

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Sunt si zile bune si zile rele dar poti incerca sa te straduiesti mai mult. Succes la goluri

| Andrutzu09 a răspuns:

E doar ghinioncrying Si mie mi se intampla cateodata