| KLiNK a întrebat:

Azi am avut teza la matematica. Sunt ingrijorat deoarece la cateva calcule am gresit pe final. Asta mi-am dat seama in pauza dupa teza cand am facut calculele impreuna cu colegii. Am gresit pe final la doua exercitii din 5. Credeti ca profesorul imi va pune 0 puncte la cele doua exercitii gresite? Sau va lua in considerare ce este bine si imi va da punctaj mai mare?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AidaWhite a răspuns:

Sa stii ca depinde foarte mult de ce ai scris tu. E o posibilitate ca tu sa fi scris rezolvarea corecta si colegii tai sa fi gresit. Mie mi s-a intamplat. Dar daca este un profesor corect, iti va da punctaj unde este corect, si va scadea doar pentru greseli. Sper sa iei o nota buna! ^^