| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a întrebat:

azi am o intrebare pentru fete tongue.

De ce pentru voi fetelor iubirea si dragostea se rezuma doar la frumusete si bani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea,iubirea NU se poate rezuma DOAR la frumusete si bani!(in cazul cel putin NU)!
Pentru mine CARACTERUL unui om ma poate atrage si ma poate face sa ma indragostesc de aceea persoana nu banii si/sau frumusetea!
Desigur si frumusetea trebuie sa fie oarecum relativa-adica tu te-ai putea indragosti de o fata care arata asa?
https://www.google.ro/......ps?/search
Daca unele fete sunt '''pitipoance'' ieftine asta NU inseamna ca toate fetele sunt la fel!
Atat in cazul fetelor cat si al baietilor exista EXCEPTII!

| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY explică (pentru anonim_4396):

Si ce vrei sa zici ca eu arat ca alea :)))? http://www.99poze.ro/Alex_865449111/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY):

Nu! laughing)
Eu am inteles atunci cand ti-am raspuns prima data ca esti baiat ''Barbu_Alexandru_Marian'' deci nu aveam cum sa fac aceasta comparatie laughing)
Eu iti explicam ca si frumusetea este destul de importanta deoarece aceasta genereaza ''atractia fizica''(indiferent ca esti fata sau baiat-asteptam ca partenerul sa arate ''ok'' -adica sa nu arate ca persoana din link!
De asemenea iti explicam ca sunt persoane ''fitoase'' cu anumite ''pretentii speciale'' -care nu pun pret pe CARACTERUL unui om ci DOAR pe buzunarul acestuia : ) astea-s ''pitipoancele'' sau in cazul baietiilor...''oamenii fara caracter''

9 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Dar de ce crezi ca TOATE fetele sunt la fel? Asa e doar cu parasutele pe care le vezi tot mai des azi, ele vor bani ca le e lene sa munceasca, sau ca n'au terminat nici 12 clase si cele care se iau doar dupa aspectul fizic sunt fete superficiale, care nu stiu sa aprecieze ce e cu adevarat frumos la om.
Nu toate fetele sunt asa, dar in ziua de azi cu toate "modelele" de la TV ti se creeaza impresii gresite. La fel cum unii baieti vor numa' fete cu tate si curul cat pepenii si proaste neaparat ca altfel se considera ca esti cu o naspeta, dar doar unii big grin

| valerikaa a răspuns:

Inainte sa spui asta stergete pe la gura, nu e vina noastra daca una tea prostit, nu toate sunt asa!: dar voi baietii de ce va intalniti cu odata? si eu pot spune multe

| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY explică (pentru valerikaa):

Spun asta nu pentru ca am fost prostit, spun asta pentru ca am un prieten ce are multi bani si arata mai rau ca mine, ilegale ( intelegi ), are succes la fete ( banu sare-n ochii fetelor )! si eu care-mi vad de viata mea si sunt linistit nu fumez, nu ma droghez, beau ocazional, nu fac scadal, nu am succes :( ( http://www.99poze.ro/Alex_865449111/ asta sunt eu )

| valerikaa a răspuns (pentru Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY):

Nu toate fetele sunt asa, si nu ar trebui sa spui asemenea lucruri, si baietii fac lucruri fara sens.

| asunaaa a răspuns:

Pai in primul rand nu pentru toate se rezuma doarla bani....deci nu ne baga pe toate in aceeasi oala si totusi, cum baieti vor fete frumoase, noi de ce sa nu vrem baieti frumosi?

| Valentyna951 a răspuns:

Nu-i adevarat.Nu pentru toate dragostea inseamna bani sau frumusete.Sunt si fete care iubesc cu adevarat, nu numai din interes! Ceea ce ai spus tu este si la barbati.Nu numai fetele iubesc din interes, si voi! >sad