| Budincăăă a întrebat:

Azi am venit de la spitalul militar din Iasi.Si am dat examenul medical. La toate am trecut insa, cand trebuia sa merg la medicina interna, eram foarte emotionata si speriata si pulsul mi-a iesit 130 dupa am facut o electocardiograma si pulsul mi-a iesit bun dar medicul de la medicina interna a scris ca sunt inapta. Dupa au venit rezultatele si scria ca sunt inapta din cauza medicinii munci. Dupa m-am dus la doamna care mi-a facut elecrocardiogama si mi-a spus ca, ar trebui sa merg la un cardiolog din orasul meu si dupa sa vin iarasi la spital cu mama la domnul doctor.
Cei ce au trecut prin asa ceva, cum au procedat, ce au facut in continuare, va rog, spuneti-mi ce ati facut
Dau funda, orice!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai repeți testul cardiac și mergi înapoi la Iași, la spitalul militar pentru o nouă evaluare.
Baftă.
Pa, pa.

1 răspuns: