| yoloqerty a întrebat:

Azi cand eram pe strada au trecut doua fete si dupa cativa metri s-a intors una din ele si a spus ca am "atins-o" cand eu nici macar n-am facut asta.
Doar a vrut sa se bage in seama sau chiar e proasta?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca se baga in seama cu ceva atat de penibil

| yoloqerty explică (pentru Adry05):

Faza in sine e una penibila happy pentru ca nici acum nu prea o inteleg

| siriusblack98 a răspuns (pentru yoloqerty):

Nu iti mai pierde timpul incercand sa le intelegi.Fix cand vei avea impresia ca ai prins ideea despre o femeie, pac! Realizezi ca nu ai ajuns nicaieri... -_-

| Adry05 a răspuns (pentru yoloqerty):

E posibil sa fie printesica afectata din aia pe care daca o atingi din greseala cu varful cotului face plangere la politie pentru hartuire

| sierra1 a răspuns:

Poate amândouă, poate nici una nici alta, sau poate ai atins-o cu privirea.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da a vrut sa te agate happy

| 11antonia11 a răspuns:

Când vine vorba de fete orice e posibil laughing daca a vrut sa se bage in seama cu scuza asta, îți spun sincer pentru ca sunt fata, nu e nimic de capul ei. Dar exista si posibilitatea sa fie proasta, oricum cel mai bine sa eviți genul asta de fete laughing