| Anonimat20000000001 a întrebat:

Azi la scoala l-am inregistrat pe un coleg cand zicea ca ii place de o colega. Am vrut sa trimit inregistrarea la toata clasa doar ca am mai avut o inregistrare in telefon in care ma certam rau de tot cu bunicamea. Dar le-am incurcat. Acum toata clasa are inregistrarea aia. Ce sa fac? Maine toti o sa se ia de mine si o sa faca misto. Mie sila sa mai merg si la școala dupa acest incident. Ajutor, va rog.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este ceea ce meritai. Poate de acum inainte te vei gandi de mai multe ori inainte sa faci un gest urat. Foarte bine ca te-ai facut de ras, sper sa ti se intample de fiecare data cand vrei sa te comporti nedemn. Nu ai decat sa pleci capul si sa iti primesti pedeapsa binemeritata. Si sa nu mai faci asa ceva niciodata in viata ta.

| darrio2007 a răspuns:

Te-a mancat in dos. Este ceea ce meriti.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si ce mare lucru?
Ti-o cam meriti
Altadata sa nu mai faci!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel care ii sapa groapa altuia, de regula reuseste sa cada in propria-i capcana. Intotdeauna sa te gandesti cat mai bine si de mai multe ori cand ai de gand sa faci o fapta reprobabila. Poate vei reusi sa "dregi busuiocul" printr-o explicatie mai umoristica sau hazlie. In caz contrar suporta consecintele si roaga-te sa treaca cat mai repede "furtuna". big grin

| GreenVoid a răspuns:

Mie mi e sila de oamenii ca tine care nu si vad de treaba.

| Printesa10TM a răspuns:

Pune cealalta inregistrare si vor uita. Daca nu, comportate ca si cum nu s-a intamplat nimic, deoarece vor uita in 2-3 zile.

| Mihaelablabla a răspuns:

Cine sapa groapa altuia...
Meriti laughing

| blackPug97 a răspuns:

Karma.karma peste tot laughing
Asa patesti daca nu poti sa stai locului.

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Ai primit ce ai meritat... Ce ai avut tu cu colegul tau?

| futurehomeless a răspuns:

Se numeste karma...