| NoImage11 a întrebat:

Azi la scoala s-a enervat diriga super rau pe noi fiindca am dat un test si vorbeam si copiam. Ne-a dat tuturor 4 si am dat un test si mai naspa la romana. A spus ca o sa ne dea tuturor sub 5 pentru ca am enervat-o si am fi norocosi daca ne-ar da 5. N-am vazut-o de 3 ani asa de nervoasa. De obicei ne da doar 10 si asa, dar acum chiar s-a enervat. Vreau s-o impac cumva.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

E bine ca ati scapat cu 4. Cand eram elev, pentru copiat luam 2. Ce vrei sa ii faci? Nu ai ce sa ii faci, decat sa inveti si sa iti vezi de scoala.

| T0T a răspuns:

Păi țineți-vă de școală că ceea ce faceți voi numai școală nu e și mai e și materie de bază.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Când făceam eu școală pentru copiat direct 1. Iar nota 10 era dificil de obținut. (zic la română) Nu știu ce faceți voi acolo. Dar ar trebui să știți că învățați pentru voi.

| NoImage11 explică (pentru T0T):

Si noua daca copiaza doar cineva ii da 1. Dar acum am copiat cam toti si s-a enervat asa de tare incat ne-a dat tuturor 4.

| T0T a răspuns (pentru NoImage11):

Dacă vedea pe cineva că vorbește lua lucrarea direct, după poate se mai potoleau, dacă nu mai lua o lucrare și tot așa. Ce puteți face e să învățați și să fiți cuminți. Nu îmi imaginez că o clasă întreagă își permite asta.