| EDWARD96 a întrebat:

azi sau facut preselectile pentru bal le-am luat si directoarea m-a pus cu o fata, sa fim o perche iar ea a inceput sa planga si eu mam simntit tare prost, sunt cu moralu la pamant de ce credeti ca a reactionat asa? nu va bateti joc e treaba serioasa si eu ar mai trebui sa merg in continuare cu ea P.s nu imi place de ea

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Spune-i sa nu mai planga ca proasta ca nici tu nu ai picat cu frumoasa adormita dar nu te plangi.

1 răspuns:
| NewTerminator a răspuns:

Da-o naiba.
Du-tr cu tupeu la ea si intreab-o direct pe ce fat frumos visa sa aiba de partener.