| Gg26 a întrebat:

Bun. De revelion imi vine prietena si o fata cu care am facut-o recent, tipa asta nu are nici o treaba cu mine, nu-mi poarta ranchiuna, ii place sa se joace, si n-ar zice nu nici in seara de revelion. Nu asta vreau. In caz ca bate un apropo, ce fac sa nu se prinda fata mea? ...ca o duce capu si ma cunoaste prea bine.

Baietii mai mari, care ati trecut prin asa ceva sau stiti cum sa ma comport cu amandoua, au funda de la mine.

Răspuns Câştigător
| MakeIonutz92 a răspuns:

Hai sa iti dau un sfat laughing) mosule...te comporti normal nu o ridici pe nici una in slavi in fata celalalte fete ca o dai de garda... daca bate apropouri o tragi deoparte intr-un moment mai potrivit si ii spui ca esti obosit dar cu prima ocazie te revansezi tu. Acum tu stii ce ai de facut, laughing eu iti pot ura succes de pe acum

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că normal ar fi să aduci pentru respectiva un prieten! Poate că tipa dă cu sorbul mai mult prin pahare să nu-i vină chef de năbădăi şi ce faci atunci?
Nasol este că nu o să-ţi convină la lingurică, când te gândeşti ce face cu prietenul, de săracul î-ţi face un favor să-ţi ţină locul! La mulţi ani!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

E cam,, groasa,, ...Nu le da alcool si cred ca poti sa-i spui direct celeilalte sa aiba grija, sa nu-ti strice relatia.

| valentino52 a răspuns:

Eu in situatiile astea ii zic domnisoarei sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic, sa nu vorbim si incerc sa o evit cat se poate. Incearca sa nu o jignesti ca daca vrea poate sa iti strice relatia cu prietena. Daca bate vreun apropo, o refuzi sau ii zici frumos azi esti cu prietena ta, in alta zi poate. De facut ceva nu ai cum fara sa se prinda prietena.

| gazza01 a răspuns:

Fetele vin impreuna? Dmn ce idee tampita sa iti aduci iubita si 'amanta" in acelasi loc... Orice ar fi, nu garantez ca o sa iasa bine! happy