| 10Bubico a întrebat:

Care profil vi se pare mai greu? Stiinte ale Naturii sau Stiinte Sociale si de ce?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Stiinte sociale este mai usor si mai frumos.E profil umanist care nu necesita sa stii materiile reale gen matematica, fizica, chimie ci stiinte umaniste si limbile straine.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde la ce materii te pricepi mai bine si iti plac mai mult. Eu zic sa stiintele naturii e mai greu din moment ce se pune baza pe chimie, biologie, mate si dai si bcul la mate.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Stiinte sociale!