| BrokenAngel_5566 a întrebat:

Care profil este mai bun? stiinte ale naturii sau stiinte sociale?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Stiinte ale naturii - nu oricine poate sa il urmeze.

| BAIATUL110 a răspuns:

Care e mai bun?
Stiintele naturii pentru ca fci toate materiile si ai mai multe obtiuni. e mai greu banuiesc... e m2 la mate... dar nah.
si eu sunt la stiintele naturii si sunt foarte mandra...

| Blosssom a răspuns:

Stiinte ale Naturiiwinking Este pe real, ceea ce inseamna ca este si mai greu, iar lucrul cel mai important este ca trebuie sa ai inclinatie spre stiinte exacte.Stiintele Naturii te indruma spre chimie si/sau biologie.

Stiintele Sociale se refera mai mult la ISTORIE si logica, psihologie, economie, filozofie.Este cel mai usor profil, dar eu as alege Stiinte ale naturii.big grin Bafta!

| alexa_4370 a răspuns:

Eu as alege stiinte sociale, dar profilul mai bun este stiinte ale naturii. este si mai greu happy FUNDAAA? :*

| anasch a răspuns:

Stiinte sociale. e mai usor. Da` acum dacă-ţi place chimia, mergi la naturale. happy