| 619ciprian a întrebat:

care sunt personajele voastre favorite din naruto top 3 primul funda restul vot

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

Naruto, Kakashi, Itachi

3 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

1.Arocimaru 2. Pain 3. Gara

| Paulici99 a răspuns:

1.Aya Mokorishi - a fost primul meu personaj preferat de cand am inceput sa ma uit la Naruto. Cred ca si-a facut aparitia pe la ep 20, pana acolo nu imi placea de nimeni. Cand l-am vazut pe el...clar! Dupa ce i-am vazut si puterile si povestea impresionanta am stiut ca nu m-am inselat cand l-am ales pe el ca preferat :))
2. Orochimaru - Cand a aparut si el in anime mi-a placut foarte mult. Ochii aia m-au ucis ( http://farm4.static.flickr.com/3288/2820632001_8f8b3f00b2.jpg ). Sa nu mai vorbim ca mie imi plac dintr-un motiv necunoscut serpii si culoarea mov, chestii care il defineau pe el. Rautatea si scopul lui in viata banuiesc ca mi s-au parut interesante...
3. Naruto - Ei bine, el a inceput sa imi placa destul de tarziu. Desi si la inceput il preferam inaintea lui Sasuke la orice ora, cand s-a facut mai puternic am inceput sa il observ cu adevarat. In Shippuden mi-am dat seama ca imi place mult de el si sper sa devina Hokage la sfarsit. Uite o scena care m-a impresionat si nu mi-o scot din cap:
http://www.youtube.com/watch?v=Uq7sAp2JTIs&feature=related

| bombonika18 a răspuns:

1. sasuke 2.sakura 3.naruto